Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází na okraji lázeňského místa, 30m od zastávky trolejbusu. Dosažitelný autem ve směru od Plzně a Karlových Varů, vlakem na trati Praha - Cheb a Karlovy Vary - Mariánské Lázně, autobus dtto. Hraniční přechod s BRD je Mähring - 15km od Mariánských Lázní.

  Vybavení a služby

Jeden apartmán je dvoulůžkový, druhý je třílůžkový s možností 2 přistýlek, oba s vlastním hygienickým zařízením (sprcha a WC) a TV, internet WIFI, kuchyní s vybavením - lednice, dvouvařič, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, nádobí. Lůžkoviny a ručníky jsou ve vybavení pokojů. Pod domluvě přivezeme z nádráží a zpět, nabízíme zajištění lázeńských pobytů oblíbených welness a výletů. Mluvíme německy a rusky.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Penzion U kovárny je vhodný i pro delší pobyty, s výhodou je využíván ve spojení s lázeňskou léčbou nebo sportovními aktivitami jako je tenis, golf, jachting, jezdectví, plavání, turistika, kondiční i vrcholová kulturistika, ricochet, squash, ze zimních sportů se jedná o bruslení na krytém stadionu, nádherné běžecké tratě a sjezdový a slalomový svah. V blízkosti jsou restaurace a hospody, nákupní střediska, kadeřník, lékař, lázeňský park s pavilony Ferdinanda a Rudolfa, fitnes a ricochet studio, squash, indoor golf, autoservisy

Zpět


TOPlist
  Pension U Kovárny Mariánské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Pension U Kovárny
Ceník ubytování a stravování