PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension U Kovárny

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na okraji lázeňského místa, 30m od zastávky trolejbusu. Dosažitelný autem ve směru od Plzně a Karlových Varů, vlakem na trati Praha - Cheb a Karlovy Vary - Mariánské Lázně, autobus dtto. Hraniční přechod s BRD je Mähring - 15km od Mariánských Lázní.
Vybavení a služby
Apartmán je třílůžkový s možností přistýlky, s vlastním hygienickým zařízením (sprcha a WC) a TV, internet WIFI, kuchyní s vybavením - lednice, varná deska, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, nádobí. Lůžkoviny a ručníky jsou ve vybavení pokojů. Pod domluvě přivezeme z nádraží a zpět, nabízíme zajištění lázeňských pobytů oblíbených wellness a výletů. Mluvíme německy a rusky.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion U kovárny je vhodný hlavně pro delší pobyty, s výhodou je využíván ve spojení s lázeňskou léčbou nebo sportovními aktivitami jako je tenis, golf, jachting, jezdectví, plavání, turistika, kondiční i vrcholová kulturistika, ricochet, squash, ze zimních sportů se jedná o bruslení na krytém stadionu, nádherné běžecké tratě a sjezdový a slalomový svah. V blízkosti jsou restaurace a hospody, nákupní střediska, kadeřník, lékař, lázeňský park s pavilony Ferdinanda a Rudolfa, fitnes a ricochet studio, squash, indoor golf, autoservisy